BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

       Gayrimenkul alımı,satımı,kiralanması, ekspertiz... vb. konularda hizmet vermek üzere 1990 yılında kurulan Toper Emlak kazandığı bilgi ve deneyim birikiminin bir sonucu olarak bugün kurumsallaşma aşamasında hızla ilerlemektedir. Toper Emlak Malatya da emlak konusunda uzmanlaşmıştır. Toper Emlak olarak bizim en önem verdiğimiz değer, dürüstlüktür.Hizmet anlayışı ve güvenilirliğinin bir sonucu olarak firmamız, yıllar içinde hem müşterilerinin, hem de meslektaşlarının saygınlığını kazanmış olmanın haklı onurunu taşımaktadır.

       Toper Emlak, müşteri memnuniyetine odaklı bir emlakçıdır. Biz öncelikle müşterimizin nasıl bir yer aradığını anlamaya özen gösteririz.Böylece değerli zamanını boşa harcamaz ve kendisini gereksiz yere yormayız.Bunu yaparken de müşterimizi en çok memnun edebilecek alternatifler üzerinde dururuz.Bizim için müşterilerimizin büromuzdan memnun ayrılması büyük önem taşır. Zaten müşterilerimizin önemli bir kısmı, daha önce verdiğimiz hizmetten duydukları memnuniyetin bir sonucu olarak bize tekrar gelenlerden oluşmaktadır.

       Toper Emlak olarak en son hizmetimiz, müşterilerimizin ve meslektaşlarımızın ücretsiz olarak ilan verebilmelerini sağlamak üzere www.toperemlak.com Sitesi İlan Portalı'nı kurmamızdır.Bu ilan portalının temel amacı, kullanıcılarımızın ve meslektaşlarımızın internet üzerinden aradıkları gayrimenkullere kolayca ulaşabilmeleri ve aynı kolaylıkla ilanlarını verebilmeleridir.Bir diğer amaç ise, meslektaşlarımızla karşılıklı empati`ye dayanan ilkeli ve dürüst bir işbirliği geliştirmektir.

       Biz mesleğimize hak ettiği saygınlığı kazandırmak istiyoruz ve mesleğini sorumlulukla yerine getiren, kaliteli hizmet veren, dürüst ve ilkeli meslektaşlarımızla birlikte çalışmayı arzu ediyoruz.